SUNNY.CZ cestovní agentura

Hotel A One The Royal Cruise ****

kufr pdf

Termín:22.10. (Ne) - 31.10. (Út) 2023

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:882108

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 42 230 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Vítejte na palubě designové lodi hotelu A-One The Royal Cruise! Fascinující výhled na moře a na přímořskou promenádu! Výborný poměr kvality a ceny!
Poloha
v severní části Pattaya Beach, s přímým výhledem na pobřežní promenádu a v těsné blízkosti pláže, od které je oddělen silnicí. Vzdálenost od Bangkoku cca 90 minut jízdy.
Vybavení
466 pokojů a suite vybavených jako kajuty. Klimatizace, 5 restaurací, 2 bary, karaoke, 2 bazény, lázně, masáže, fitness, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, shuttle bus do centra nákupních a zábavních možností.
Stravování
snídaně formou bufetu.
Pokoje
Superior new wing pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, internet, koupelna, WC, terasa. Možnost přistýlky.
Hodnocení
Vítejte na palubě designové lodi hotelu A-One The Royal Cruise! Fascinující výhled na moře a na přímořskou promenádu! Výborný poměr kvality a ceny!
Poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Odkaz
A-One The Royal Cruise Hotel
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Bangkok - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

40. z 725 hotelů v Pattaye

Vynikající
371
Velmi dobré
369
Průměrné
179
Špatné
62
Příšerné
54
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Náročný
Hotel prochází renovacemi a v oblasti silnice na pláži, která značně odvádí nastavení, dochází k výrazným pracím na silnici. pokud by to bylo známo předem, bylo by se vyhnout. Zaměstnanci mají... celá recenze s možností překladu
189jeffv, 23:10 22.02.2020
Úžasný pobytový zážitek
Úžasný hotel - tématický výletní plavba a dává pocit, že jste v plavbě! Čisté, prostorné pokoje. Zůstal jsem v mini suite s výhledem na moře a bylo to nádherné. Jejich snídaně, oběd a večeře formou... celá recenze s možností překladu
SugarSpiceNice I, Mumbaí (Bombaj), Indie, 06:29 15.02.2020
Nic královského o tom !!
Zůstal jsem tu na 6 nocí v lednu a když jsme poprvé dorazili, byl jsem opravdu potěšen. . . moje zklamání přišlo o den nebo 2 později. . . Snídaně je masakr. . 1 kávovar v celé jídelně, 1 toustovač... celá recenze s možností překladu
Tripsavvy76, Congleton, Spojené království, 20:03 24.01.2020

Podobné zájezdy

Hotel A One The Royal Cruise ****

destinace: Thajsko, Pattaya

termín:22.10. (Ne) - 31.10. (Út) 2023 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel A One The Royal Cruise
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...