SUNNY.CZ cestovní agentura

Kontakt

SUNNY.CZ
Barbora Šešulková
IČO 73402729
www.ca-sunny.cz
email: xbarax@seznam.cz,  domazlice@eximtours.cz

Tel. 721 177 828

 

Naše více než 20 letá zkušenost v oblasti cestovního ruchu nám umožňuje pro vás vyhledávat stále ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky na trhu.

Každý den pro vás připravujeme ty nejaktuálnější zájezdy. Několikrát denně prověřujeme a aktualizujeme naši nabídku tak, abychom pro vás měli zájezdy vždy za ty nejlepší a nejvýhodnější ceny. Předkládáme vám nejširší nabídku tisíců termínů a zájezdů prověřených cestovních kanceláří. Jsme partnery nejvýznamnějších cestovních kanceláří a vždy vám tak dokážeme přinést tu nejvýhodnější nabídku v daném okamžiku. Nezaměřujeme se pouze na jednu oblast, ale v naší nabídce najdete na jednom místě veškeré zájezdy a pobyty s možností srovnání cen stejného zájezdu od všech cestovních kanceláří.

Náš tým se neustále snaží o vaši maximální pohodu a spokojenost nejen na dovolené, ale i při jejím výběru. Jsme připraveni vám kdykoliv poradit i pomoci. Pokud na našich stránkách nenajdete to, co jste hledali nebo potřebujete poradit s výběrem či hledáte tu nejvýhodnější nabídku na trhu, neváhejte se na nás obrátit. 

 

Uvedené ceny zájezdu poskytuje přímo pořadatel zájezdu a jedná se o všechny cenové položky platné k vybranému zájezdu, včetně cen first/last minute. Pro informace o možnosti kombinování jednotlivých cen a slev a pro přesnou cenovou kalkulaci kontaktujte prosím naše pracovníky, kteří Vám spočítají cenu zájezdu odpovídající Vašim požadavkům včetně slev, které lze navzájem kombinovat. Aktuální konečnou cenu zájezdu vždy ověřujeme u pořadatele.

 

Cestujete-li s dětmi, prověříme vám, zda není pořadatelem zájezdu nabízena speciální cena pro děti či jiná výhodná nabídka pro rodiny s dětmi. Včetně možnosti kombinování speciálních cen pro děti s ostatními cenami pro dospělé osoby. Orientační ceny pro spolucestující dítě najdete v rozpisu cenových položek.

 

Jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a Asociace cestovních kanceláří ČR. výběrových organizací s důrazem na kvalitu a podnikatelskou etiku členských subjektů.

Rádi pro vás připravíme nabídku přímo na míru, dle vašeho přání a možností.       Kontakty:

SUNNY.CZ
Barbora Šešulková
IČO 73402729
www.ca-sunny.cz
email: xbarax@seznam.cz

Prodejní místo:

Náměstí Míru 129
344 01 Domažlice

Tel. 721 177 828, 720 548 897

 

        Provozní doba:   

 

 

Pondělí - Pátek  09:00 - 17:00

Sobota    po dohodě

 

 

Další termíny je možno  po dohodě.


Sídlo:

Nevolická 636

344 01 Domažlice

Tel. 721 177 828, 720 548 897

 

 


Zvětšit mapu

 

 

 


Zvětšit mapu

Vytvářím objednávku...