SUNNY.CZ cestovní agentura

Fraser Suites ****

kufr pdf

Termín:21.08. (Ne) - 28.08. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:963646

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 16 190 Kč

Poloha
Fraser Suites je strategicky umístěn na Sheikh Zayed Road, obklopen Media City, Internet City a obchodním centrem Mall of the Emirates. Fraiser Suites Dubai nabízí ideální pobyt pro business, ale také odpočinek vyhledávající turisty. Hotel pořádá shuttle service zdarma k Mall of the Emirates, Internet City, Media City, Kno
Vybavení
Recepce, restaurace, WI-FI připojení, business centrum, venkovní bazén, dětský klub, aqua cafe, kadeřnictví a kosmetické služby, půjčovna aut, prádelna, žehlení, dětský bazén, hlídání dětí. Ubytování: Fraiser Suites Dubai nabízí vzdušné pokoje navrhované tak, aby svou škálou zvolených barev a interiéru uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. Deluxe a Premier pokoje jsou vybaveny dvoulůžkovou postelí, mramorovou koupelnou doplněnou toaletními produkty značky Malin + Goetz, pracovním stolem s lampou, kávovarem, televizí, klimatizací, prostorným balkónem ( pouze v Premier pokoji). Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK. Stravování: Snídaně -  hotel nenabízí žádné alkoholické nápoje! Pláž: Veřejná pláž zdarma se nachází cca 2 km od hotelu. V placené části veřejné pláže jsou k dispozici bazén a restaurace. Sport a zábava: Posilovna, tenisový kurt, lázně, parní lázně, masáže. 
Ubytování
Fraiser Suites Dubai nabízí vzdušné pokoje navrhované tak, aby svou škálou zvolených barev a interiéru uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. Deluxe a Premier pokoje jsou vybaveny dvoulůžkovou postelí, mramorovou koupelnou doplněnou toaletními produkty značky Malin + Goetz, pracovním stolem s lampou, kávovarem, televizí, klimatizací, prostorným balkónem ( pouze v Premier pokoji). Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK. Stravování: Snídaně -  hotel nenabízí žádné alkoholické nápoje! Pláž: Veřejná pláž zdarma se nachází cca 2 km od hotelu. V placené části veřejné pláže jsou k dispozici bazén a restaurace. Sport a zábava: Posilovna, tenisový kurt, lázně, parní lázně, masáže. 
Stravování
Snídaně -  hotel nenabízí žádné alkoholické nápoje! Pláž: Veřejná pláž zdarma se nachází cca 2 km od hotelu. V placené části veřejné pláže jsou k dispozici bazén a restaurace. Sport a zábava: Posilovna, tenisový kurt, lázně, parní lázně, masáže. 
Pláž
Veřejná pláž zdarma se nachází cca 2 km od hotelu. V placené části veřejné pláže jsou k dispozici bazén a restaurace. Sport a zábava: Posilovna, tenisový kurt, lázně, parní lázně, masáže. 
Sport a zábava
Posilovna, tenisový kurt, lázně, parní lázně, masáže. 
Popis zajezdu
Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program

2.den - předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Emirátů, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, místní taxa cca 4 USD/pokoj/noc.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Podobné zájezdy

Fraser Suites ****

destinace: Spojené arabské emiráty, Dubaj

termín:21.08. (Ne) - 28.08. (Ne) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Fraser Suites
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...